שירות

,אנחנו מבינים אתכם

את שעות העבודה ואת הצורך בזמינות מסביב לשעון.

אנחנו זמינים ותמיד תוכלו לקבל סיוע טלפוני על מנת שנוכל לעזור לכם לפתור את התקלות שלכם בזה הרגע, ולמנוע קריאות שירות לא נחוצות. אם לא הצלחנו לעזור בטלפון, טכנאי שלנו יגיע עד אליכם. גם קריאת לילה או סופ”שים במידת הצורך.

רכבי הטכנאים שלנו מצוידים בציוד חלופי בשביל לפתור את רוב התקלות האפשריות במקום. המטרה שלנו היא קודם כל להחזיר את המקום לפעילות ורק אז לפתור את הבעיה הספציפית של אותו המוצר. הטכנאים כבר ייקחו איתם את המוצר עם התקלה ויימסרו אותו למעבדת השירות שלנו עוד באותו היום וללא תוספת תשלום.

יעילות השירות היא הכל במחלקה

וכיוון שטיפול בתקלה בדרך כלל כולל המון פעולות, מפתיחת קריאה ועד סיומה הסופי, אנו מחזיקים בכל השירותים הדרושים ובכך מצליחים לתת שירות מהיר, איכותי ומדויק בעלויות המינימליות ככל האפשר ללקוח ומינימום התעסקות מצידו.

אנחנו מנהלים קבוצות ווצאפ עם הלקוחות שלנו עם המספרים האישיים שלנו על מנת לעשות סדר ולנהל תקשורת נוחה לכל הצדדים.

אפליקציית שירות – תוכנת השירות שפיתחנו מאפשרת לטכנאים שלנו לראות את ההיסטוריה של המוצרים בקלות ובמהירות ולהסיק מסקנות לגבי אופן הטיפול הטוב ביותר. בנוסף, לכל מקום שבנינו נשמרת היסטוריית הטיפולים שלו וכל טכנאי יכול לראות מה בוצע במקום, שנים אחורה.

לקוחות שעבדו איתנו כבר יודעים

שהשירות שלנו לא נגמר בסיום הפרויקט. יש לנו ארסנל רחב של שירותים, החל משירותי מעבדה, השכרות ציוד במחירים אטרקטיביים, תחזוקה שוטפת ואספקת חומרים מתכלים כגון נוזלי עשן, גאפה, כבלים ועוד.

כמובן שהשירותים מתאימים גם לפרויקטים שלא תוכננו ונבנו דרכינו, והדגש שלנו הוא לתת לכם את היכולת לנהל את העסק שלכם ללא הפרעות – אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

אנחנו יודעים להציע את השירות המתאים. הלקוחות שלנו מקבלים קבוצת ווצאפ עם כל אנשי השירות שלנו ויכולים לפנות אלינו 24 שעות, כדי שנוכל להעניק מקסימום שירות במינימום מאמץ מצדכם.