פרוייקטים

..מאז ומעולם הרגשנו שפרויקטים הם הצד החזק שלנו

כשפתחנו את החברה התחלנו כמתכננים ומתקינים של מערכות סאונד – האהבה למקצוע הובילה אותנו לקחת כל עבודה ואפילו להוציא לפועל התקנות של חברות אחרות, העיקר לעשות את העבודה ולשמוע את התוצאה.

מהר מאוד למדנו שהצלחה בפרויקט תלויה במידה רבה בשיתוף הפעולה בין כל בעלי המקצוע ובחלוקת העבודה ביניהם – שיתוף פעולה פורה עם תכנון מדויק משפיע לא רק על התוצאה שלנו, אלא גם על שמירה על התקציב של הלקוח.

הבנו שהצרכים הנדרשים מאיתנו משתנים מפרוייקט לפרוייקט

במקרים מסוימים, יוצרים איתנו קשר עוד לפני סגירת חוזה על הנכסים כדי שנוכל לתת חוות דעת על בעיות רעש או בעיות שכנים.

יש מקרים שפונים אלינו בתור קבלני אספקה וביצוע, כאשר את התכנון והתכניות אנחנו מקבלים כדרישה.

אבל ברוב המקרים, אנחנו מתכננים את הפרויקט על כל מערכותיו כחלק מהצעת המחיר שלנו. אנחנו מיומנים מאוד בהבנת צרכי הלקוח, בהקשבה ובחקירה לעומק של כל הצרכים והשימושים המצופים מהמערכות, מוודאים שכל הפרטים ברורים ויודעים להציע ללקוח יותר מחלופה אחת על מנת להשיג את המטרות שהוא מכוון אליהן.

- שדרוג מקומות

אנחנו יודעים להתחבר לתשתיות קיימות בקלות ולשפר אותן לפי המערכות שלנו, לשאול את הלקוח את השאלות הנכונות על מנת להבין מה ניתן לשפר, באיזה ציוד כדאי להמשיך להשתמש ואיזה ציוד נכון להחליף.

אנחנו מודעים מאוד לעניין התקציבי בפרויקט ומאוד משתדלים להתאים את איכות הציוד לרמת התקציב. מתוך ההבנה הזאת, הגדרנו גבולות ברורים הקובעים שעל אמינות הציוד אנחנו לא מתפשרים לעולם, וזה מוביל אותנו לאורך כל הפרויקט ומייצר אצלנו שאיפה בלתי נגמרת לייצר או לאתר את הציוד הכי מתאים בכל תקציב שעל האמינות שלו אין מחלוקת.

- כאשר פרויקט מאושר

אנחנו מלקטים ומכינים את כל הציוד לפרויקט מרגע האישור, מנהלים את ההתקדמות בשלבים, מספקים את הציוד יחד עם המתקינים ומסוגלים להכיל את כל השינויים הכרוכים בפרויקט.

אנחנו עומדים על כך שבכניסה לפרויקט יעברו על כל הדרישות בו ויבחנו שאכן אין גורמים שיכולים לעכב או למנוע מאיתנו לבצע את העבודה במהירות וביעילות, וכמובן, לדבר עם הגורמים או עם הלקוח כדי שיטופלו במהירות ובמקביל כך שלא יעכבו את הביצוע בשום צורה.

המתקינים שלנו מנוסים, קרי רוח ובעלי ידי זהב ויכולת מרשימה של עמידה בזמנים ושירות לקוחות.

בזמן ביצוע הפרויקט, המתקינים ממלאים דוחות בכל ביקור. דוחות אלה משקפים את ההתקדמות בצורה ברורה וניתן לדעת בדיוק באיזה שלב הפרויקט נמצא, מה הושלם ומה עוד נותר לבצע, האם קיימים חסמים לביצוע וכן תיאומים נוספים.

הבנו שמישהו צריך להוביל את הפרויקט

בשאר התחומים הקשורים לעבודה שלנו על מנת שהתהליך יתנהל בצורה הטובה והזריזה ביותר, ושיהיה תיאום מלא בין כל הצוותים התלויים אחד בשני. לכן, לקחנו על עצמנו לתת הנחיות לשאר בעלי המקצוע, כדי שיעילות הפרויקט, מחירו והתוצאה הסופית יהיו הטובים ביותר, וכמו כן, עמידים לאורך זמן.

השאיפה שלנו תמיד לשפר ולהשתפר דחפה אותנו למצוא דרכים חדשות להמשיך לייעל את מחלקת הפרויקטים.

אז החלטנו לפתח אפליקציה לניהול פרויקטים שמחברת בין הפריטים בהצעות המחיר לתוכניות של הפרויקט. האפליקציה מתעדכנת עם התקדמות הפרויקט ומאפשרת לנו לנהל את כל הפעילות בענן – כך שהתוכניות תמיד רלוונטיות. כל עדכון לתוכנית מתבצע ישירות אל הענן ואין צורך בגרסאות שונות ותקשורת מיותרת בין המון גורמים שונים. המידע משותף עם שאר בעלי המקצוע שעובדים על הפרויקט וכל גורם יכול לראות בדיוק מה ההכנות והזמנים הדרושים ממנו.

.אחריות ניתנת לכל פרויקט בסיומו

אנחנו נותנים שירות ללקוחות שלנו למשך המון שנים קדימה, חשוב לנו שיוכלו ליהנות מההשקה שלהם לאורך זמן רב. בזמן הפרויקט אנחנו פותחים קבוצות תקשורת עם הלקוח ובעלי המקצוע הרלוונטיים ומשתמשים בקבוצות אלה בעתיד כדי לתת את השירות בצורה יעילה.

אנחנו מאוד מדייקים בתהליך אפיון הפרויקט ומשתדלים לדייק בכל התהליכים לאורך זמן. אם, למרות הכל, יש חוסר שביעות רצון כלשהו מצד הלקוח, אנחנו תמיד מוכנים לשנות או לשפר עד שהלקוח יהיה מרוצה. אנחנו מתייחסים לכל פרויקט כשווה. קטן או גדול, ברור לנו שזה כל עולמו של הלקוח. ברגע שלקחנו את זה לידיים שלנו, זה גם כל עולמנו.

הסיפוק האמיתי מגיע מלהוציא פרויקטים לפועל. אחרי יותר מ-3000 פרויקטים מוצלחים, אנחנו מרגישים שהשיא עוד לפנינו.