ייצור

.האמת, שייצור לא היה בתוכנית שלנו

הכל התחיל כשמצאנו את עצמנו בונים פרויקטים בהם מכתיבים לנו את כל המוצרים שאנחנו צריכים להתקין, ובסיום הפרויקט תמיד היה לנו ברור שביצוע של פרויקטים כאלה יכול להיות יותר יעיל, יותר אפקטיבי ובלי הרבה פריטים מיותרים.

התחלנו בייצור רמקולים

המטרה שלהם הייתה להיות קטנים, יעילים, חזקים ובמחיר שהשוק לא יכול להתחרות איתו.
ביקרנו בעשרות מפעלים, בנינו תכניות הנדסיות והזמנו דוגמאות ממספר מפעלים ברחבי העולם.
בדקנו, השווינו, חקרנו, שינינו עיצוב והנדסה ויצאנו לעוד סיבוב דוגמאות – כך נולדו סדרות הרמקולים של KT Audio.
מאז ומעולם התמקדנו בסדרות של רמקולים קטנים הניתנים לדיוק ושניתן למדוד את התוצאה שלהם לאורך זמן.

,לאחר מכן

התמקדנו בייצור מערכות בקרה לתאורה, דימרים, בקרי לד ויחידות לשליטה בתאורה – הצורך במערכות כאלה, לניהול תאורה במקומות בילוי ובייחוד בעסקים קטנים, היה ברור. גם כאן, אחרי שלמדנו את השוק בצורה מדויקת ויחד עם הניסיון שצברנו, ייצרנו מערכות דימרים קומפקטיות ובעלות הגנות חזקות מאוד שמפשטות את תשתיות הפרויקט.

.עם הכניסה של נורות הלד לשוק, נוצר אתגר חדש

הנורות שהיו מצויות בשוק היו בגוונים לא מדויקים ועם בעיית דימור חמורה. לכן, נכנסנו לפיתוח ויצאנו עם קו מוצרים של נורות לד ייחודיות המעניקות תאורה סופר מחמיאה עם יכולות דימור מהטובות בעולם ושינוי גוון אור בכל הסדרות והדגמים כסטנדרט.

בתחום תאורת הבמה פיתחנו מוצרים רבים. התחלנו עם איתור יצרני פנסים איכותיים ושיפור הטכנולוגיה שלהם. בהמשך, ייצרנו פנסים חכמים שפיתחנו מאפס לפי דרישה של לקוח או לפי העיצוב שלנו, על מנת לחדש ולרענן את המוצרים בשוק.

,בתחום הקונסטרוקציות והשינוע

התחלנו בייצור אלמנטים שונים ממוצרי אלומיניום, מתקני אחיזה משופרים, קייסים מיוחדים ומודולרים בגדלים שונים המתאימים לליין המוצרים שלנו ולמוצרים אחרים, וקונסטרוקציות למוצרי תאורה ייחודיים, עם דגש על יעילות, קומפקטיות, ועיצוב.

,בתחום התאורה המקצועית

השקענו את השנים האחרונות בייצור מוצרים דיגיטליים ייחודיים כגון מערכות בקרה לשליטה בתאורה. בנוסף, פיתחנו ליין מוצרי תאורה נטענים על סוללות עם אפשרות לשינוי הגוון ולטעינה בתוך הקייס.

ב-2020 פתחנו במיזם GRIT לייצור מוצרים מעוצבים וחכמים בתחום הבית החכם, לשוק הפרטי העולמי.